אודותינו

אותיות גאה להציג את האתר המעודכן והחדש שיחשוף בפניכם את קולקציית הפריטים החדשניים והמפוארים של אותיות , פריטים שמתייחדים בעיצוב מרהיב ומרגש , באיכות גבוהה ומוקפדת וברמת גימור מושלמת ומדוייקת .
אותיות הוא המפעל המוביל בישראל לייצור תשמישי קדושה . צוות וותיק ומיומן של אמנים ואנשי מקצוע יהודיים רוקם באהבה אמנות יהודית יוקרתית כבר למעלה מ15 שנה עם לב ונשמה ועם רגש עמוק לאמנות הרקמה היהודית המלווה את עם ישראל בכל שנותיו .
המוצרים הייחודיים והיוקרתיים מבית אותיות מפארים מאות בתי כנסת ואלפי בתים פרטיים בכל העולם היהודי ומעניקים למסורת היהודית את הכבוד הראוי .
לשירותכם !

הסטנדרטים של אותיות

פרוכת או תיק טלית, בימת תפילה או מפית חג, כל פריט יוצא מכאן עם חותם של שלמות וחדות יצירה. כאן הוא איננו ‘עוד פריט’ בליין ייצור אלא עולם מלא הנרקם באהבה וביד אמן, במיטב חומרי האיכות ובשיטה המקצועית המתקדמת ביותר שתוכיח את עצמה לאורך שנים.

‘התנאה לפניו במצות’. דרישה יהודית ערכית זו, הפכה כאן למרחב של חזון מקצועי ואמנות פורצת דרך. כאן משורטטים ביד אמן פרוכות קונספט בעיצוב אישי, קווי עיצוב ואמנות יהודית מעודכנת, כאן נוצרו הפרוכות, מעילי ספרי התורה ובימת התפילה המפארים את בתי הכנסת המעוצבים ביותר מסביב לגלובוס. ככה זה כשעושים באהבה!

חותם האיכות של אותיות מעניק לכם שקט נפשי וביטחון ברכישה. כאן אתם יכולים לחייך ברוגע, שבחרתם בטוב ביותר ובמילה האחרונה שתפאר את בתי הכנסת. כאן תיהנו מצוות מקצועי מלווה לכל אורך הדרך, ולשירות אישי ומושלם בכל פנייה לכל אורך חיי המוצר. לקנות מבית טוב, זה למשש את השלמות בידיים, באותיות של זהב.

חותם האיכות של אותיות מעניק לכם שקט נפשי וביטחון ברכישה. כאן אתם יכולים לחייך ברוגע, שבחרתם בטוב ביותר ובמילה האחרונה שתפאר את בתי הכנסת. כאן תיהנו מצוות מקצועי מלווה לכל אורך הדרך, ולשירות אישי ומושלם בכל פנייה לכל אורך חיי המוצר. לקנות מבית טוב, זה למשש את השלמות בידיים, באותיות של זהב.

שלמות חדשנית זהו קוד הייצור המוטבע על כל מוצרי אותיות. אנו שמחים להשיק עוד מוצר חדש ועד אחד, ולהוביל את האמנות היהודית רמה אחת מעל. תתחדשו!

  • אין כמו אווירת החג המיוחדת, ואין כמו החותם שלהם על אווירת בית הכנסת. ראש השנה וחג הסוכות, שמחת תורה וחג הפסח, יום העצמאות ושחרור ירושלים, לכל מועד אמירה ייחודית משלו ואווירה מרגשת. זה הזמן לפגוש את קולקציית החגים מבית אותיות, להתרפק על התחושות ולמשש את החג באותיות על קטיפה רכה ומרגשת, להרגיש את החג ולפאר את בית הכנסת, לחג שמח ומרגש באמת.

אותיות אומנות שנרקמת מחוט לחוט

אותיות. כבר מזמן לא מדובר במותג לרקמה יהודית או ברשת חנויות יודאיקה. זהו ז’אנר מדהים של אמנות הנרקמת ביד אמן ועוברת מחוט לחוט ומזוהה עם שם אחד קצר וקליט: אותיות.

היכולת להפוך כל רקמה יהודית לאמנות בכל קנה מידה, מטביעה חותם של ממש ורוקמת שלמות מיוחדת עד הקצה. פרוכות מעוצבות ביד אמן, מפות לבימה, מעילים לספר תורה, תיקים לטלית ותפילין ופריטי יודאיקה הנרקמים באהבה והופכים ליצירה אמיתית באיכות הנרקמת מחוט לחוט.

באותיות אין ‘סטנדרט’ ‘שטאנץ’ ‘טריוויאלי’ או ‘קלאסי’. כאן לכל פריט מוקדשת תשומת לב אישית מרגשת של מעצבי הבית הבוחרים את קווי העיצוב העדינים הראויים ללוות תשמיש קדושה מרומם, כאן נבחנים בדי האיכות וחוטי הרקמה מכל קצוות תבל, כאן הוקמו מכונות הרקמה הגדולות והטובות ביותר בעולם, ויחדיו קול ההמולה באולמות הייצור מתנגנת כסימפוניה מרגשת.

כאן רוקמים ומעצבים כל פרוכת בעיצוב אישי ביד אמן, תמיד תושקע בה נשמה ואהבה אין קץ כמי שתעטר את היכלו של מלך ותנציח את זכרם של יקירים עדי עד. כאן לא יחסכו בחומרי הגלם הטובים בעולם, בקטיפה המלכותית המעודנת והצפופה ביותר, כאן יפיחו בה חיים וירקמו אותה אות אחת אות בעדינות מקצועית.

כל תיק תפילין לחתן או לנער המצוות יוצא מכאן עם חותם השלמות וחדות היצירה. הראייה הזו המציירת כל פריט כעולם מלא, היא זו שעיצבה עולם חדש של דגמים ועיצובים מלאכת מחשבת המעטרים את בתי הכנסת הגדולים והמפורסמים מסביב לעולם. זו הסיבה שחלק משמעותי מביטויי החיבה שנצמיד למעיליהם של ספרי התורה ברחבי העולם, יוצרו כאן, בבית היוצר של אותיות.

אותיות איננה עוד מותג או קוד איכות, אותיות זו היא שפה אמנות ויצירה של שלמות מנצחת עד הקצה ובכל פרט. כאן נרקמים זיכרונות ומעוצבים עולמות של תוכן ברגש אמיתי, מחוט לחוט ומאות לאות.